  Κατάλογος » Εξοπλισμός εργαστηρίου » Σταθμοί κόλλησης » Εξαρτήματα σταθμών : Iron tip for soldering station ,PENSOL KD-80 2mm  [Είσοδος
Background
  arrow Kατηγοριες
  arrow Δημοφιλή
Μύτες - Iron tip for station PENSOL heating element ROHS 1,6mm
  arrow Νεο Περισσότερα
Εξαρτήματα σταθμών Κολλησης - Tip, chisel, 10mm, for soldering iron,for soldering station
Visa Mastercard
Verified visa Secure Code
Paypal
  Η εταιρία
  Τρόποι πληρωμής
  Τρόποι αποστολής
  Τρόποι αγοράς
  Συχνές ερωτήσεις
  Δήλωση απορρήτου
  Όροι Χρήσης
  Επικοινωνία
Seperator
Seperator
Κωδικός: 1391
KD-80T
Ποσότητα:
* Αποστολή σε 2-3 εργάσιμες ημέρες.
Specifications
Manufacturer SORNY ROONG INDUSTRIAL
Tip type for sold. irons with heating element
Tip shape conical
Tip dimensions 2mm
Applications of soldering equipment for PENSOL-KD-80 soldering iron
Διαθεσιμότητα: Με παραγγελία
Seperator Πίσω Κριτικές Seperator
Κατασκευαστές--- | ATTEN | ERSA | JBC TOOLS | SOLDER PEAK | SORNY ROONG INDUSTRIAL | WELLER
left left Σχετικά Προϊόντα right
SR-SCRPOD - Iron tip cleaner for soldering irons on stand
SR-SCRUB - Iron tip cleaner
SR-SCRUB - Iron tip cleaner
PENSOL-KD-80 - Soldering iron with heating element 80W
KD-60T - Iron tip for soldering station ,PENSOL KD-60 1,5mm