  Catalog » Transformers » Toroidal : Mounting kit for transformer TSTH20-100W  [Log In
Background
  arrow Categories
  arrow Best viewed
Transformer Toroidal - Toroidal mains transformer, 100W, 230/10V
  arrow What's New? more
Transformer Toroidal - Transformer  toroidal, 225VA, 230VAC, 12V, 12V, 9.375A, 9.375A
  arrow Payment
Visa Mastercard
Verified visa Secure Code
Paypal
  arrow Information
  Our company
  Payment options
  Shipping & Returns
  Buying options
  Freq Asked Questions
  Privacy Notice
  Conditions of Use
  Contact Us
Seperator
Seperator
Transformer Toroidal - Mounting kit for transformer TSTH20-100W
Prod code: 8906
TSTH-MM
Amount:
Usually shipped within 2-3 business days.
Specifications
Manufacturer INDEL
Module type mounting kit
Application TSTH 100, TSTH 20, TSTH 40, TSTH 50, TSTH 60, TSTH 80
Mounting clip, screw type
Diameter 50mm