  Κατάλογος » Εξοπλισμός εργαστηρίου » Σταθμοί κόλλησης » Εξαρτήματα σταθμών : Iron tip for soldering station PENSOL KD-100 2mm  [Είσοδος
Background
  arrow Kατηγοριες
  arrow Δημοφιλή
Μύτες - Iron tip for station PENSOL heating element ROHS 1,6mm
  arrow Νεο Περισσότερα
Soldering iron, 120W, for tips,for soldering station, 24V
Visa Mastercard
Verified visa Secure Code
Paypal
  Η εταιρία
  Τρόποι πληρωμής
  Τρόποι αποστολής
  Τρόποι αγοράς
  Συχνές ερωτήσεις
  Δήλωση απορρήτου
  Όροι Χρήσης
  Επικοινωνία
Seperator
Seperator
Κωδικός: 1393
KD-100T
Ποσότητα:
* Αποστολή σε 2-3 εργάσιμες ημέρες.
Specifications
Manufacturer SORNY ROONG INDUSTRIAL
Tip type for sold. irons with heating element
Tip shape conical
Tip dimensions 2mm
Applications of soldering equipment for PENSOL-KD-100 soldering iron
Διαθεσιμότητα: Με παραγγελία
Seperator Πίσω Κριτικές Seperator
Κατασκευαστές--- | ATTEN | ERSA | JBC TOOLS | SOLDER PEAK | SORNY ROONG INDUSTRIAL | WELLER
left left Σχετικά Προϊόντα right
SR-SCRPOD - Iron tip cleaner for soldering irons on stand
SR-SCRUB - Iron tip cleaner
SR-SCRUB - Iron tip cleaner
PENSOL-KD-100 - Soldering iron  with htg elem, 100W, 230V, Plug  EU
KD-60T - Iron tip for soldering station ,PENSOL KD-60 1,5mm